KADIN PREZERVATİFİ

0

Femidom 17 cm. uzunluğunda, yumuşak ve ince poliüretan tabakasından üretilmiştir ve vajinanın içini tümüyle kaplar. Lateksten %40 daha sağlam bir madde olan poliüretan, maksimum güvenlik sağlar. İnce yapısı sayesinde erkek prezervatiflerinde yaşanan his kaybı olmaz.

Yumuşak ve kokusuzdur. Vajinaya yerleştirildiğinde hemen vücut ısısıyla ısınır ve nemlenir. Tüm vajinayı kaplayan çok ince, kaygan ve yumuşak bir yapıya sahip olduğundan, birleşme sırasında his kaybına neden olmaz. Her yaştaki kadınlar kullanabilir.

Üretiminde kullanılan silikon bazlı yağ, hareketi kolaylaştırır ve ses çıkarmaz.

Femidom yapısı sayesinde sadece vajinayı değil, tüm jenital bölgeyi koruyarak bariyer koruma saglar. Böylece cinsel organ aracılığı ile bulaşan hastalıklar dışında, tensel temas ile bulaşan hastalıkları önlemede de etkilidir.

Femidom’un tasarımı ve üretimindeki çıkış noktası, kadınların kolayca alışıp kullanabilmesidir. Kullananlar arasında yapılan bir araştırmaya göre, birkaç kullanım sonrası kadınlar Femidom’a alışıyor. Hem yerine yerleştirmesi hem de kullanımı kadın için hiçbir rahatsızlık vermiyor. Hatta çoğu kadın dış halkanın ekstra bir zevk verdiğini söylüyor.

Yeniliklere erkeklerden daha açık olan kadınlar, özellikle konu da sağlıkları olunca Femidom’u denemek için ilk adımı kolayca atıyorlar. Pratiklik kazandıkca kendileri için en ideal yöntem olduğunu keşfediyorlar.

Avantajları

· Femidom, lateksten %40 daha sağlam olmasına rağmen daha yumuşak ve ince poliüretandan üretildiği için ısıyı kolay iletir,
· nemlenir ve doğal bir ilişki sağlar.
· Cinsel ilişkiden 8 saat öncesine kadar takılabildiğinden, ilişkinin bölünmemesini sağlar.
· Yan etkisi olmayan, alerji ve irritasyon yaratmayan bir korunma yöntemidir.
· Kadınların vücudu için özel olarak tasarlanmıştır, ölçü problemi yaşanmaz.
· Boşalmadan sonraki birliktelik sürdürülebilir; böylece ilişki uzar.
· İlişkinin derhal başlamasına olanak sağladığından, konsantrasyonun dağılmasına bağlı ereksiyon kaybı olmaz.
· En yüksek standartlarda üretilir.
· Hamileyken ve degl dönemlerinde kullanılabilir.
· Doğum kontrol haplarıyla birlikte kullanılabilir.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.